LOOPBAANCOACHES


Ann Foubert

Enthousiast, vindingrijk en energiek
Passie voor potentieelontwikkeling
Ervaring in verschillende bedrijfscontexten
Gecertificeerde coach, docent en erkend bemiddelaar

Empowering People
Platte Heegtestraat 11, 2880 Bornem
ann@empoweringpeople.be
0473 36 19 67

Leen Van den Abeele

Zonder oordeel met een open geest
Empathisch, betrouwbaar en discreet
Ervaring in verschillende bedrijfscontexten
Zelfstandig coach en erkend bemiddelaar

Praktijk Interpares
Roomstraat 35, 9160 Lokeren
info@interpares.be
0495 26 54 83

Katleen Straetmans

Sterk observator & systeemdenker
Helder, gestructureerd en to-the-point
Ervaring in openbare besturen
Gecertificieerd coach en projectleider

Praktijk Landegem
Ter Varent 13, 9850 Landegem (Deinze)
katleen@ontknooping.be 
0474 74 31 83

Nancy De Vogelaere

Passie voor HR en communicatie
Jarenlange leidinggevende ervaring
Hoofdfocus overheden & social non-profit
Gecertificieerde coach, docent, communicatie expert en schrijver

Praktijk Aalst
Korte zoutstraat 32, 9300 Aalst
nancy@dinobusters.be
0491 96 68 12

Catherine Ruys

Gaat voor direct, concreet resultaat
Candid and kind
Compagnon de route
Auteur,  gecertifieerd coach en erkend bemiddelaar

Praktijk Brugge
Langerei 94

Praktijk Gent
Gordunakaai 85
catherine.ruys@telenet.be
0495 31 07 71

Wim Coppieters

Actief luisteraar en motivator
Oplossingsgericht en gedreven
Expert outplacement
Auteur en gecertificieerd coach

Praktijk Steendorp
Warandestraat 87

Praktijk Tielrode (Temse)
Kerkstraat 115
wim.jf.coppieters@gmail.com
0493 31 93 06

Julie Heyvaert

Activist & resultaatgericht
Warm en verbindend
Ervaring in change management, marketing/communicatie en positieve psychologie
Gecertificieerd coach, consultant & facilitator

Praktijk Sint-Laureins (nabij Maldegem)
Eerstestraat 41, 9980 Sint-Laureins
julie@flowspire.be
0473 21 37 99